Vítám Vás na své webové stránce, která je věnována masážím. Myslím, že je velice důležité, aby mezi mnou a klientem byla jistá důvěra, a proto je důležité se Vám představit. 

  • Jmenuji se Jana Halamíčková a je mi 26 let. Mám vystudovanou obchodní akademii, ale moje srdce vždycky chtělo pomáhat druhým, proto pracuji již sedm let jako pečovatelka v domově pro seniory. Věřím v sílu dotyku, protože je to forma kontaktu a komunikace. Při dotýkání lidský mozek produkuje oxytocin a serotonin. Oba tyto hormony nás dělají klidnějšími a šťastnějšími. Odplavují úzkosti, deprese a stres. Díky dotykům máte aspoň na chvíli pocit, že je všechno v pořádku. A přesně o tom je i masáž. To mě dovedlo k myšlence stát se masérkou. Ona totiž masáž není jenom masáž. Je to lék pro tělo i duši.

  • V roce 2023 jsem se zúčastnila rekvalifikačního kurzu sportovní masáže a získala certifikát. 

  • Při masáží se snažím používat ty produkty, které jsou pro vás nejvhodnější. Používám rostlinné (lisované za studena) i přírodní oleje. Navodím příjemnou atmosféru, abyste si chvilku pro sebe řádně užili. 

Časté otázky

Věřím, že máte dost otázek. Snad najdete odpověď. A kdyby ne, můžete mě kontaktovat.

jak často chodit na masáž?

Pro udržení těla v dobré kondici je vhodná masáž 1 - 2x za dva týdny. A minimum, které by bylo vhodné Vašemu tělu dopřát, je masáž 1x za měsíc. Masáže totiž působí nejen na svalovou soustavu, ale zároveň rozproudí krev, nabudí lymfatický systém a zbavují tělo toxinů, čímž pomáhají posilovat imunitu.

Mohu platit hotově či QR platbou?

Platit můžete hotově i okamžitou platbou přes QR kód. 

Kdy nemám chodit na masáž? Kontraindikace.

Pokud máte horečnatá nebo akutně zánětlivá onemocnění, stavy vyžadující klid na lůžku, celkové tělesné vyčerpání, bezprostředně po jídle, závažnější krvácivě stavy (hemofilie, leukémie apod.), onemocnění dutiny břišní spojené se záněty nebo krvácením, nádorové onemocnění, epilepsie. Ovšem záleží na druhu masáže a je třeba se předem informovat, při některých výkonech může být totiž více kontraindikací.

Je možnost parkování?

Ano, parkovat zadarmo můžete v ulici Kuštova, nebo na parkovišti nábř. T. G. Masaryka.

mám otázky k maderoterapii...

Nejdřív si přečtěte veškeré informace v kategorii MADEROTERAPIE. Kdybyste svou odpověď nenašli, kontaktujte mě pomocí kontaktního formuláře. :-) 

Chci masáž zad, ale na více než 30 minut.

Není problém. Nikde není psáno, že masáž musí trvat pouze 30 nebo 60 minut. Čas je individuální a je možné se zavčasu domluvit. Veškeré nabízené služby lze domluvit dle vašeho přání.