maderoterapie

Co to vlastně je?

Technika, která zaujme především ženy! 

Jedná se o moderní masážní techniku, která využívá dřevěné anatomicky tvarované nástroje k odbourávání celulitidy, podpoře lymfatického systému a tvarování postavy.

maderoterapie

Ještě jednou. Maderoterapie je speciální masážní technika, která využívá dřevěné anatomicky tvarované nástroje k odbourávání celulitidy, podpoře lymfatického systému a tvarování postavy. Opakovanými masážními pohyby dojde k odplavení tuku, toxinů a přebytečných tekutin a zároveň se vám prokrví svaly a pokožka. Zmírní se efekt ošklivé pomerančové kůže zvané celulitida.

Je to 100% přírodní neinvazivní metoda s minimem kontraindikací. Cílem maderoterapie je eliminovat tuk, který se hromadí v různých částech těla, jako jsou boky, stehna, zadek a břicho.
Maderoterapie - terapie dřevem (ze španělského slova dřevo - madera) je metoda práce s tělem, která kombinuje ruční lymfodrenáž s intenzivní masáží pomocí speciálních, dřevěných, anatomicky tvarovaných nástrojů.
 Je třeba poznamenat, že v žádném případě nejde jen o estetickou záležitost. Masáž prospívá tělu i pokožce a její pozitivní účinky se promítnou i na vašem psychickém rozpoložení
1.REDUKCE CELULITIDY

Správná technika vede k odbourání tuku a tím také k zlepšení vzhledu pokožky, částečně i díky stimulaci tvorby kolagenu a elastinu.

2. STIMULACE KREVNÍHO OBĚHU

Masáž vám prokrví ztuhlé tkáně a zajistí tak přísun kyslíku a odplavení škodlivých látek.

3. PODPORA LYMFATICKÉHO OBĚHU

Stimulací lymfatické drenáže se z těla uvolňují přebytečné tekutiny a s nimi i tuk a škodlivé látky.

4. TVAROVÁNÍ TĚLA 

Opakovanými pohyby v problematických partiích je možné dosáhnout rozložení tuku, který je pak s ostatními toxiny odplaven.

5. ZLEPŠENÍ VNĚJŠÍHO VZHLEDU POKOŽKY

Masáž přispívá k viditelně zdravějšímu a hladšímu povrchu pokožky.

6. PŘÍRODNÍ METODA

Vše, co k proceduře potřebujete jsou dřevěné pomůcky a přírodní oleje. Navíc nijak do těla nezasahujete, jen podporujete procesy, které jsou mu přirozené.

7. POZITIVNÍ VLIV NA DUŠEVNÍ STAV A ODBOURÁVÁNÍ STRESU

Správné fungování krevního i lymfatického oběhu spolu s uvolněním svalů přispívá k celkovému uvolnění organismulepšímu spánku a také lepší náladě. Pozitivní výsledky navíc dodávají člověku pocit sebejistoty.

Nemusíte cvičit a držet diety, aby byly nějaké výsledky. Stačí omezit kávu (pouze jednu denně), pít pouze vodu případně lymfatický čaj, jíst více ovoce i zeleniny. A samozřejmě chodit pravidelně na maderoterapii.

Každé ošetření zahrnuje konzultaci, nemusíte se ničeho bát. Je třeba zjistit, v jakém stupni máte celulitidu a případné kontraindikace. 

KONTRAINDIKACE:

  • akutní poranění, lupénka, ekzémy a kožní onemocnění, zánětlivé stavy, nádorová onemocnění,

  • rozsáhlé otoky zánětlivé a horečnaté stavy,

  • pod vlivem alkoholu a omamných látek,

  • epilepsie, TĚHOTENSTVÍ A KOJENÍ! (Toxiny se vyplavují z těla ven a všechno by šlo do mléka).

Při maderoterapii masírujeme především nohy zepředu i zezadu, zadek, bříško a boky.

Opakovaná maderoterapie slibuje následující účinky:

  • urychlení látkové výměny,

  • stimulaci lymfatického systému,

  • podporu přirozené detoxikaci organismu,

  • snížení otoků končetin,

  • vyhlazení a vypnutí pokožky,

  • zmírnění projevů celulitidy.

Kdy se projeví první výsledky?

Nejedná se o jednorázovou léčbu s garantovanými výsledky. Aby byly výsledky viditelné, je doporučeno absolvovat sérii 5 až 15 ošetření za sebou s ideální frekvencí dvakrát týdně, a poté udržovací masáž jednou do měsíce, přičemž se čas jedného ošetření pohybuje od 40 do 60 minut.

První výsledky by měly být viditelné po 5 až 6 procedurách, u někoho je efekt patrný už po první masáži. Je to individuální a závisí to na počátečním stupni celulitidy a případné nadváhy.